...Но дълбоките и лични мисли, пламъкът на ума и сърцето са такова богатство, към което човек се привързва като към някаква собственост и до което никой няма право да се докосне. - Тереза от Лизио

Добавен преди 12 годиниВиж този цитат

Само изтърваните мисли са ценни! - Венцеслав Константинов

Добавен преди 12 годиниВиж този цитат

Човек мисли че любовта е най-хубавото нещо на света и то е така един път се живее, затова опитвайте от всичко по малко!

Добавен преди 11 годиниВиж този цитат

Ако искаш да бъдеш здрав, мисли за радостта и веселието.

Добавен преди 12 годиниВиж този цитат

Човекът е Бог, защото човекът е живот. Бъди свободен от объркаността на вероизповедания, обичаи, догми, доктрини, предразсъдъци и предубеждения. Мисли просто.

Добавен преди 12 годиниВиж този цитат

ЕЛИТНИ ДАМИ
SMS*13*12*20.15

Искам да ви запозная
с една жена от елитната среда.
Зове се РЕВНОСТ.

Аз не искам да ме придружава,
а тя казва, че ме обожава.
Често упорито настоява
в стаята ми да остава.

Гоня я да си отива.
Тя от дума не разбира.
С насмешка ме оглежда,
лоши мисли ми довежда.

Вечер с мен остава,
иска да ме поучава.
Щом с ръце главата ми обвие
студ по тялото ми избие.

Често тази жена си води
дружка с име БОЛКА,
тя не е сама, има си дете - СТРАХА.

Тези гостенки не ги обичам
искат скрито да ме изтезават.
На терзания ме подлагат.
Ревност, болка две жени,

карат ме да премалявам.
Вместо да се забавлявам
страдам и се изкушавам,
на себе си изневерявам.

Винаги ще има друга
аз ще бъда втора,
затова дари ме с омраза
тук да бъда първа.

Мразя те безумно и
обичам страстно,
искам те прекрасно,
без ответ..., ужасно!

Жените от елита ще изхвърля.
Вън продажни твари,
служителки на сатаната.
Подарък от мен вземете и се задавете.

За мене забравете.
Има храм съдбовен.
Там сърцето мъртво ще положа.
На надеждата ще заложа.

Добавен преди 12 годиниВиж този цитат

"Когато често се срещаме с дадени хора, те стават част от живота ни. И като станат част от живота ни, започват да се опитват да го променят. И се сърдят, когато не правим това, което те изискват от нас. Понеже всеки си мисли, че знае как другият трябва да живее живота си, но всъщност никой не знае как трябва да живее своя собствен."

Добавен преди 12 годиниВиж този цитат

Щастлив е умът, вечно зает с мисли.

Добавен преди 12 годиниВиж този цитат

Великите мисли идват в главата на човека толкова рядко, че никак не е трудно да се запомнят.

Добавен преди 12 годиниВиж този цитат

Когато врагът те прегръща, не си мисли, че те обича. - Венцеслав Константинов

Добавен преди 12 годиниВиж този цитат