нови вицове 2010
В тази категория има 562 вица, разпределени в 57 страници.
- Трябва спешно да ви оперираме!
- Докторе, а не може ли да я отложим? Половин година чаках ред за нови зъбни протези!
Кардиохирургът се замисля. Минава минута, две, пет...
- Докторе, защо мълчите?!
- Представих си: свирят Шопен, всички плачат, а вие лежите в гроба с красиви, равни, ослепително бели зъби!...
Подпис на потребител на форум:
Да направят митниците казарма! Всеки българин да минава за по 1 година на служба в митниците! Така всеки ще е заможен и ще има и къща и апартаменти и нови коли! - тези над 30г.-първо по 3г. запас
Мъж и жена решили да разнообразят малко сексулният си живот, да изпробват нови неща. Мъжът, купил 20 презерватива, всеки с различен аромат - праскова, банан, портокал, шоколад, малина и т. н. Идеята била мъжът да си ги слага, а жената да познава вкусът им. Речено-сторено. Лягат си вечерта, загасят лампите и жената започва да опитва и да познава:
-Синьо сирене?
-Чакай де, още не съм си сложил презерватива!
Вчера в детската градина
спам-а тръшна двама-трима.
Две дечица пък от снощи
нямат вече лични пощи.
Оня ден пък CIH намина,
тръшна май че двайсетина.
Дисковете като нови -
празни до основи.
На Иванчо за играчка
Дядо Мраз дарил търсачка:
бързо диска тя му рови,
файлчетата бавно трови.
Добромирчо порно гледка,
eddie неговата сметка,
скоро FAT-a му проходи,
с`я кат луд той броди.
Днес пък сървъра пострада,
няма си той веч преграда,
sysadmin-a до обяд
оптиката ряза с яд.
Гаден хакер се промъкна,
всичките пароли смъкна.
А сега, деца, кажете,
де са часовете?
На admin-a му се спи,
файл копирал в ftp
кредитните карти всички.
На ви с`я парички!
Над смълчаните полета
пеят траурни звънчета.
Младо хакерче намина,
сървъра съвсем почина.
Две дечица с бодри песни
в къщи хъб-а си отнесли.
Т`ва админ-а го не схвана,
свърши на кабела от LAN-a.
Кабела го гръм удари,
всички в нет-а ни завари,
дъно няма, платки, RAM:
всичко свърши се дотам.
Вчера в детската градина
спам-а тръшна двама-трима.
Две дечица пък от снощи
нямат вече лични пощи.
Оня ден пък CIH намина,
тръшна май че двайсетина.
Дисковете като нови -
празни до основи.
На Иванчо за играчка
Дядо Мраз дарил търсачка:
бързо диска тя му рови,
файлчетата бавно трови.
Добромирчо порно гледка,
eddie неговата сметка,
скоро FAT-a му проходи,
с'я кат луд той броди.
Днес пък сървъра пострада,
няма си той веч преграда,
sysadmin-a до обяд
оптиката ряза с яд.
Гаден хакер се промъкна,
всичките пароли смъкна.
А сега, деца, кажете,
де са часовете?
На admin-a му се спи,
файл копирал в ftp
кредитните карти всички.
На ви с'я парички!
Над смълчаните полета
пеят траурни звънчета.
Младо хакерче намина,
сървъра съвсем почина.
Две дечица с бодри песни
в къщи хъб-а си отнесли.
Т'ва админ-а го не схвана,
свърши на кабела от LAN-a.
Кабела го гръм удари,
всички в нет-а ни завари,
дъно няма, платки, RAM:
всичко свърши се дотам.
Мъж чете новините по телевизията:
- Продължават спасителните работи на мястото на аварията на двуместният делтапланер, който се разби в градското гробище преди два дни.
Спасителите успяха да извадят от земята телата на 657 пострадали. Началникът на бригадата не изключва вероятността, понататъшните разкопки да доведат до намиране на нови жертви на катастрофата...
Минути преди излитането на самолета първият пилот пита втория:
- Взе ли картите?
- Да, чисто нови - две тестета!
- Не бе, питам за навигационните карти.
- Тях ги забравих.
- И сега какво, пак ли ще летим по поп купа?
Нови облекчения за пенсионери!
Днес социалния министър подписа нови облекчения за пенсионери, според които те вече могат да преминават на червено, да вървят по релси, да стоят под стрелите на крановете, да отварят табла с високо напрежение и много други!
Защо в затвора е по-хубаво отколкото в службата?
1. В затвора (според закона) на всеки затворник се полагат 6 квадратни метра от килията.
В службата седите зад бюро и разполагате със свободно пространство от 1 кв. м.
2. В затвора ви хранят безплатно три пъти дневно.
В службата имате само обяд и то не безплатен.
3. В затвора за добро поведение може да ви намалят присъдата.
В службата за добро поведение ви дават повече работа.
4. В затвора за вас се грижи надзирател и отваря и затваря всички врати вместо вас.
В службата сами се главоболите с ключове и секретни кодове.
5. В затвора можете да играете карти и да си разказвате вицове.
В службата за това получавате мъмрене.
6. В затвора могат да ви посещават близки и приятели.
Опитайте се да го направите на работното си място!
7. В затвора е пълно с извратени и садисти.
В службата ги наричат мениджъри...
Интервю за работа:
– И какво имате в предвид с "имам многобройни публикации"?
– Ами поствам вицове…
