Някакъв Катаджия умрял и попаднал на небето. Свети Петър го попитал:
- Сине мой, вършил ли си добри дела на земята?
- Да, случвало се е.
- А лоши?
- И лоши съм вършил.
- А кои са били повече - добрите или лошите?
- Ами, по равно бяха, Свети Петре.
- Добре, значи ще ти дам право на избор - ето по този път можеш да влезеш в Рая, а по онзи - в Ада. Къде искаш да отидеш?
- А не може ли да остана тук на кръстовището?

Добавен преди 12 годиниВиж този виц

Благодаря на всички, измислящи вицове, гледайки новините, за това, че останалите научават новините, четейки вицове!

Добавен преди 12 годиниВиж този виц

Нареждане на шефа:
Всеки служител в офиса да получи дистанционно с два надписа:
-кафе
-свирка

При добрите служители - това са бутони, при лошите - лампички.

Добавен преди 12 годиниВиж този виц

Международен кокоши конкурс.На подиума френската кокошка,бяла,загладена,красива от всякъде:
Комисията:
Колко любовника имаш?
15-отговаря с достойнство французойката.
Колко яйца снасяш на месец?
150 бр!
Добре,прекрасни показатели!
Английската-рижа,загладена,красива от всякъде:
Калко петела имаш?
20-отговаря с гордост.
Колко яйца снасяш на месец?
200 бр.
Прекрасно!
Качва се нашата,проскубана,на мръсни петна от крушници,изпочупени нокти..
Колко петела имаш?
Точно не ги знам,ама са над 50-от цялото село..
Колко яйца снасяш на месец?
Между 450 и 600!
Браво,най-добрите показатели,но защо не си приведеш малко в ред тоалета,перушината,ноктите,как ще ти сложим сега короната?
Ми няма време,кога да се оправя,аз или се еба или снасям!!

Добавен преди 12 годиниВиж този виц

Новините по телевизията:
- Добър вечер, драги зрители. Е, дотук с добрите неща...

Добавен преди 12 годиниВиж този виц

Един мъж чакал на опашка и решил да разправя вицове:
- Знаете ли по какво се различават полицая и свинята?
Един полицай се обадил:
- По какво, бе?
Оня се огледа сконфузено и измрънкал:
- А, по нищо, по нищо не се различават!

Добавен преди 12 годиниВиж този виц

"Само добрите човеци обичат свободата от сърце – другите предпочитат разрешителните."

"На върха на планината няма да откриеш друга мъдрост, освен онази, която си донесъл със себе си."

"Ако една костенурка си изгуби черупката, тогава гола ли е или бездомна?"

"При Демокрацията казваш, каквото желаеш и правиш, каквото ти наредят."

"Ако подковата носи щастие, тогава какво се е случило с крака на коня?"

"Демокрацията е процес, при който хората имат свободата да изберат някой, който после да им бъде виновен за нещо."

"Формулата на успеха е традиционно мътна, но формулата на неуспеха е една: опитай да се харесаш на всички."

Добавен преди 12 годиниВиж този виц

- Защо няма вицове за брюнетки?
- Защото няма кой да ги измисля.

Добавен преди 12 годиниВиж този виц

Вратата на кабинета на сър Джон се отваря внезапно. Забързан влиза иконома:
- Темза приижда, ще се удавим!
- Излез и почукай както подобава - отговаря сър Джон.
На вратата се почуква прибързано, влиза иконома и уплашено се провиква:
- Наводнение!
- Излез, почукай и не забравяй добрите обноски - вече раздразнен казва лордът.
Икономът почуква отново, влиза в стаята и показвайки с жест пода казва:
- Темза, сър...

Добавен преди 12 годиниВиж този виц

Лошо е, да знаеш много вицове. Когато трябва - не ги помниш, когато ти ги разказват - не ти е смешно.

Добавен преди 11 годиниВиж този виц