- Деца! Днес ще рисуваме разни зеленчуци..(рисува краставица)
...Какво е това?
Децата:
- Хуй ! хуй !
Младата учителка разплакана тича да се оплаче на директора, че децата не я слушат и се държат неприлично. След малко идва директорът и казва:
- Как не ви е срам, а?! Учителкта ви се старае, а вие така да се държите лошо...и кой е нарисувал този хуй на дъската?

Добавен преди 12 годиниВиж този виц

Разни видове напиване:
1. Тип "Пепеляшка" - да се прибереш вкъщи само с един патък.
2. Тип "Снежанка" - да се събудиш в едно легло със седем мъже.
3. Тип "Червена шапчица" - събуждате се в кревата на баба си.
4. Тип "Спяща красавица" - сто години нищичко не помниш.
5. Тип "Русалка" - сутрин миришеш на риба.
6. Тип "Мики Маус" - ушите ти са подути, на ръцете си имаш бели ръкавици, обаче нямаш фрак.
7. Тип "Колумб" - не знаеш къде отиваш, но все пак пристигаш. Не знаеш и къде точно си отишъл, обаче пътуването го плаща държавата.

Добавен преди 12 годиниВиж този виц

- Извинете, случайно да сте от София?
- Не.
- А познавате ли баба ми?
- Не, защо?
- Просто разказвате същите вицове, които съм слушал от нея преди четиредесет години.

Добавен преди 12 годиниВиж този виц

Tри баби седят и се хвалят с внуците си:
- Моя е много умен, по цял ден разни треви отглежда - суши ги, реди ги. Сигурно, като порасне ботаник ще стане. Казала 1-вата.
Втората баба казала:
- Моят пък, лекар сигурно ще стане - по цял ден разни спринцовки подмята, разни лекарства. Може и фармацефт да стане, толкова е умен!!
Третата въздъхнала:
- Моя внук така к'ат гледам май пилот ще стане. По цял ден нещо все смърка и вика:
"- АРЕ БАБО - ЧАО. АЗ ИЗЛИТАМ!!"

Добавен преди 12 годиниВиж този виц

Защо в затвора е по-хубаво отколкото в службата
1. В затвора (според закона) на всеки затворник се полагат 6 квадратни метра от килията.
В службата седите зад бюро и разполагате със свободно пространство от 1 кв. м.
2. В затвора ви хранят безплатно три пъти дневно.
В службата имате само обяд и то не безплатен.
3. В затвора за добро поведение може да ви намалят присъдата.
В службата за добро поведение ви дават повече работа.
4. В затвора за вас се грижи надзирател и отваря и затваря всички врати вместо вас.
В службата сами се главоболите с ключове и секретни кодове.
5. В затвора можете да играете карти и да си разказвате вицове.
В службата затова получавате мъмрене.
6. В затвора могат да ви посещават близки и приятели.
Опитайте се да го направите на работното си място!
7. В затвора е пълно с извратени и садисти.
В службата ги наричат менажери...

Добавен преди 12 годиниВиж този виц

Една тъща отишла на море за две седмици.
Прибрала се в къщи с една торба пари. Дъщеря и е попитала откъде е взела такава огромна сума.
Жената отговорила:
- Ами преспах с разни мъже!
Зетят спрял да гледа любимото си телевизионно предаване и ехидно забелязал:
- Кой? Ти ли преспа с мъже?
Аз на тебе повече от два лева няма да ти дам.
Тъщата отговорила:
- Ама аз повече от два лева не съм и вземала!

Добавен преди 12 годиниВиж този виц

Сред мутрите тръгнала нова мода - да си украсяват аквариумите в стил "Титаник". Срещат се трима и започват да се хвалят, кой има по-добър аквариум. Тръгват на проверка.
Отиват в дома на първия.
На цялата стена - аквариум. В него плуват риби, а по дъното се търкалят разни предмети - лъжици, чаши и др.
- Всичко е оригинал. От Лондон си ги купих, от аукцион за предмети от Титаник. - хвали се мутрата.
Вторият казва:
- Гола вода си брат. Давайте да вървим у нас!
Отиват.
Една огромна стая е направена на аквариум, плуват всякакви риби, а на дъното стърчи борда на Титаник.
- Точно копие! Поръчах си го в студиото, дето са правили копието за филма "Титаник"!
Третият казва:
- Пичове, пълна мизерия сте! Да вървим у дома да видите аз какво съм направил!
Отиват те и виждат следната картина: В басейна плуват ледени късове, нито една риба не плува, затова пък на дъното лежи замръзнал Леонардо ди Каприо...

Добавен преди 12 годиниВиж този виц

На върха на един небостъргач седят трима човека и си говорят с Господ, преди да скочат от покрива. И тримата били здраво надрусани - първият с ганджа, вторият с вълшебни гъбки, а третият с екстази и разни антидепресанти. Господ им позволил да се помолят докато падат и да се превърнат в някакво животно по техен избор. Първи скочил напушения човек. Докато падал казал: "Пеперуда", превърнал се в пеперуда и отлетял. Втори скочил човека с гъбите. Той докато падал казал: "Птица" - превърнал се в птица и отлетял. Последен скочил човека с хапчетата, той само гледал как земята се приближава към него и му станало много лошо. В последния момент успял да извика "По дяволите!".... и се продънил направо в Ада.
Извод: Не се ебавай с Господ и с наркотиците, правени от хора!

Добавен преди 12 годиниВиж този виц

Пратил Господ Дева Мария на земята да му каже как живеят хората. Праща тя телеграма от Русия:
"Тук хората пият, и пият, и пият. От дъжд на вятър работят. Обшо взето -ужас".
Праща втора телеграма от България:
"Тук хората пият, работят и се ебат. Общо взето - умряла работа."
Праща от Западна Европа:
"Тук хората работят пет дена и живеят два. Общо взето има ред. Утре летя за Америка"
Чака Господ вести от Америка, ама няма нищо.
Праща Свети Петър да провери какво става.
Отива той и какво да види - седи Дева Мария на една поляна, около нея разни хубавци, свири музика, ядене и пиене много, хората весели.
Видяла го Мария и се провикнала:
- Пепи, кажи на Боги, че Мими няма да се връща.

Добавен преди 12 годиниВиж този виц

Събрали се животните от гората да си разказват тъпи вицове. Така от животно на животно дошъл ред и на костенурката. Застанала тя на средата на полянката, поогледала се и казала :
- Стена.
Всички животни се спогледали учудено, а костенурката се изпъчила и продължила:
- Ха хааааа, зная и по-тъпи!

Добавен преди 12 годиниВиж този виц