Причината, поради която много жени на четиридесет години
боледуват от разни болести, е, че повечето от тях са на петдесет.

Добавен преди 12 годиниВиж този виц

Умрял един агитатор и след смъртта си отишъл в пъкъла. След три месеца до небето звъни самия Луцифер:
- Боже, вземи този агитатор на небето! Тук все разни събрания свиква, партийни занятия провежда, кръжоци създава. В пъкъла настана такъв безпорядък, че е трудно да се издържи и всички дяволи са изцяло обхванати в сдружения!
- Добре, прати го при мене! - казва Бог, милосърден даже към пъкъла.
След три месеца Луцифер пак звъни до небето да разбере там как вървят нещата с агитатора.
- Ало, Боже!
- Какъв бог бе! Тук въобще няма Бог!

Добавен преди 12 годиниВиж този виц

Защо в затвора е по-хубаво отколкото в службата?

1. В затвора (според закона) на всеки затворник се полагат 6 квадратни метра от килията.
В службата седите зад бюро и разполагате със свободно пространство от 1 кв. м.

2. В затвора ви хранят безплатно три пъти дневно.
В службата имате само обяд и то не безплатен.

3. В затвора за добро поведение може да ви намалят присъдата.
В службата за добро поведение ви дават повече работа.

4. В затвора за вас се грижи надзирател и отваря и затваря всички врати вместо вас.
В службата сами се главоболите с ключове и секретни кодове.

5. В затвора можете да играете карти и да си разказвате вицове.
В службата за това получавате мъмрене.

6. В затвора могат да ви посещават близки и приятели.
Опитайте се да го направите на работното си място!

7. В затвора е пълно с извратени и садисти.
В службата ги наричат мениджъри...

Добавен преди 12 годиниВиж този виц

Интервю за работа:
– И какво имате в предвид с "имам многобройни публикации"?
– Ами поствам вицове…

Добавен преди 11 годиниВиж този виц

Три баби се събрали на кафе и започнали да се хвалят коя има по-добър и способен внук. Първата казала:
- Той, моят внук, като порасне сигурно ще стане лекар - по цял ден се боде с разни спринцовки...
Втората казала:
- Моето внуче ще стане агроном или ботаник - непрекъснато с разни растения се занимава, цели чували купува, продава, а понякога даже ги пуши...
- Аааа - намесила се третата баба - моето внуче като порасне ще стане космонавт. Прибирам се аз вчера и го заварвам с една торбичка на лицето, маха ми и вика: "Айде, бабо, аз отлитам!"

Добавен преди 12 годиниВиж този виц

Младеж отива за първи път на гости у гаджето си. Докато я чака той обикаля из хола, разглежда разни неща. По едно време гледа някаква старинна ваза. Поглежда я, надниква вътре, гледа нещо на дъното. Мушнал си ръката, а в това време девойката влиза в стаята.
- Само да проверя, какво е това на дъното на вазата... - оправдава се младежът.
- А, това е пепелта на моя дядо... /младежът бързо си изважда ръката и започва да я трие в панталона/... той, разбираш ли, много мрази да ходи до кухнята за пепелник...

Добавен преди 12 годиниВиж този виц

Преди четях вицове.ком безплатно, а сега в работата ни пуснаха интернет и започнах за това да получавам заплата!

Добавен преди 12 годиниВиж този виц

В чакалнята на спешното отделение в болницата доктор говори с мъж. Доктора:
- Е, какво се е случило с него?
- Седим си значи с него, чакаме още приятели за петъчна разпивка. Решихме да вземем някоя водка, докато чакаме, че да не скучно. Дадох му пари, пратих го до магазина, а аз приготвям разни мезенца. Всичко да е тип-топ.
- Да, така си трябва.
- Да, ама тва копеле да вземе да види неква кристална гарафа, че и да вземе да я купи. А за водката да няма пари!
- Хм, ама съвсем ли?
- И за малка бутилчица даже!
- Знаете ли, аз на ваше място, да ме прощавате, ама тази гарафа щях да му я напъхам в задника!
- Ама докторе, вие всичко знаете, тогава що питате?!

Добавен преди 12 годиниВиж този виц

Толкова често печеля iphone от разни сайтове, че вече си търся помещение под наем да ги складирам :)

Добавен преди 12 годиниВиж този виц

Шефа:
"Прати ми някой от твоите яки вицове."
Аз:
"В момента работя, по-късно ще пратя."
Шефа:
"Този беше много добър, прати още някой."

Добавен преди 12 годиниВиж този виц