вицове разни
В тази категория има 375 вица, разпределени в 38 страници.
Причината, поради която много жени на четиридесет години
боледуват от разни болести, е, че повечето от тях са на петдесет.
Умрял един агитатор и след смъртта си отишъл в пъкъла. След три месеца до небето звъни самия Луцифер:
- Боже, вземи този агитатор на небето! Тук все разни събрания свиква, партийни занятия провежда, кръжоци създава. В пъкъла настана такъв безпорядък, че е трудно да се издържи и всички дяволи са изцяло обхванати в сдружения!
- Добре, прати го при мене! - казва Бог, милосърден даже към пъкъла.
След три месеца Луцифер пак звъни до небето да разбере там как вървят нещата с агитатора.
- Ало, Боже!
- Какъв бог бе! Тук въобще няма Бог!
Защо в затвора е по-хубаво отколкото в службата?
1. В затвора (според закона) на всеки затворник се полагат 6 квадратни метра от килията.
В службата седите зад бюро и разполагате със свободно пространство от 1 кв. м.
2. В затвора ви хранят безплатно три пъти дневно.
В службата имате само обяд и то не безплатен.
3. В затвора за добро поведение може да ви намалят присъдата.
В службата за добро поведение ви дават повече работа.
4. В затвора за вас се грижи надзирател и отваря и затваря всички врати вместо вас.
В службата сами се главоболите с ключове и секретни кодове.
5. В затвора можете да играете карти и да си разказвате вицове.
В службата за това получавате мъмрене.
6. В затвора могат да ви посещават близки и приятели.
Опитайте се да го направите на работното си място!
7. В затвора е пълно с извратени и садисти.
В службата ги наричат мениджъри...
Интервю за работа:
– И какво имате в предвид с "имам многобройни публикации"?
– Ами поствам вицове…
Три баби се събрали на кафе и започнали да се хвалят коя има по-добър и способен внук. Първата казала:
- Той, моят внук, като порасне сигурно ще стане лекар - по цял ден се боде с разни спринцовки...
Втората казала:
- Моето внуче ще стане агроном или ботаник - непрекъснато с разни растения се занимава, цели чували купува, продава, а понякога даже ги пуши...
- Аааа - намесила се третата баба - моето внуче като порасне ще стане космонавт. Прибирам се аз вчера и го заварвам с една торбичка на лицето, маха ми и вика: "Айде, бабо, аз отлитам!"
Младеж отива за първи път на гости у гаджето си. Докато я чака той обикаля из хола, разглежда разни неща. По едно време гледа някаква старинна ваза. Поглежда я, надниква вътре, гледа нещо на дъното. Мушнал си ръката, а в това време девойката влиза в стаята.
- Само да проверя, какво е това на дъното на вазата... - оправдава се младежът.
- А, това е пепелта на моя дядо... /младежът бързо си изважда ръката и започва да я трие в панталона/... той, разбираш ли, много мрази да ходи до кухнята за пепелник...
Преди четях вицове.ком безплатно, а сега в работата ни пуснаха интернет и започнах за това да получавам заплата!
В чакалнята на спешното отделение в болницата доктор говори с мъж. Доктора:
- Е, какво се е случило с него?
- Седим си значи с него, чакаме още приятели за петъчна разпивка. Решихме да вземем някоя водка, докато чакаме, че да не скучно. Дадох му пари, пратих го до магазина, а аз приготвям разни мезенца. Всичко да е тип-топ.
- Да, така си трябва.
- Да, ама тва копеле да вземе да види неква кристална гарафа, че и да вземе да я купи. А за водката да няма пари!
- Хм, ама съвсем ли?
- И за малка бутилчица даже!
- Знаете ли, аз на ваше място, да ме прощавате, ама тази гарафа щях да му я напъхам в задника!
- Ама докторе, вие всичко знаете, тогава що питате?!
Толкова често печеля iphone от разни сайтове, че вече си търся помещение под наем да ги складирам :)
Шефа:
"Прати ми някой от твоите яки вицове."
Аз:
"В момента работя, по-късно ще пратя."
Шефа:
"Този беше много добър, прати още някой."
