вицове разни
В тази категория има 375 вица, разпределени в 38 страници.
- Защо няма вицове за брюнетки?
- Защото блондинките не могат да ги измислят.
Двама си говорят:
- Подозирам, че жена ми ми изневерява с горския.
- Защо мислиш така?
- Ами прибирам се у нас, а в леглото - разни борови иглички.
- А пък аз подозирам, че моята ми изневерява с попа.
- Защо мислиш така?
- Ами прибирам се у нас, а в леглото какво мислиш? Попът...
- Колко пъти се смее на един виц сержанта?
- Три пъти. Първия път като му го разказват, втория път като му го обясняват, и третия път като го схване.
- А полковника?
- Два пъти - като му го разкават и като му го обясняват.
- А генерала?
- На генерала не се разказват вицове!!!
Младеж отива за първи път на гости у гаджето си. Докато я чака той обикаля из хола, разглежда разни неща. По едно време гледа някаква старинна ваза. Поглежда я, надниква вътре, гледа нещо на дъното. Мушнал си ръката, а в това време девойката влиза в стаята.
- Само да проверя, какво е това на дъното на вазата... - оправдава се младежът.
- А, това е пепелта на моя дядо... /младежът бързо си изважда ръката и започва да я трие от панталона/ ...той, разбираш ли, много мрази да ходи до кухнята за пепелник.
Едно семейство имало две момченца. На по-голямото постоянно купували играчки, а на другото не. Един ден по-голямото казало на по-малкото:
- Мале виж се 'къв си смотан и тъп. Наш'те на мене постоянно ми купуват разни работи, а на тебе нищо!
По-малкото отговорило:
- Може да съм смотан, ама не съм болен от левкемия!
Откровението на пияницата:
- За пиенето съществуват разни причини: помен, празник, среща, изпращане, пътуване, сватба, развод, студ, лов, нова година, оздравяване, мъка, чувство за вина, прощъпулник, награждаване, нова служба, успех, триумф, фиаско. И просто пиене без причина!
Жена се оплаква на мъжа си:
- Синът ни много се е разхайтил, вслушва се само в мнението на разни идиоти. Ще вземеш ли да поговориш с него?
- Деца! Днес ще рисуваме разни зеленчуци... (рисува краставица)
- Какво е това?
Децата:
- Х*й! х*й!
Младата учителка разплакана тича да се оплаче на директора, че децата не я слушат и се държат неприлично. След малко идва директорът и казва:
- Как не ви е срам, а?! Учителката ви се старае, а вие така да се държите лошо... и кой е нарисувал този х*й на дъската?
Буквален превод на обявите за работа
"Мотивиращо възнаграждение" - Ми 300 ти стигат.
"Готовност за работа" - Ща сгърчим.
"Плаващо работно време" - Има да плаваш от 08:00 до 22:00.
"Работа в млад екип" - Разни суяци ще ти прехвърлят работата.
"Приятна работна атмосфера" - Проветряваме от време на време, предимно като пръдне някой.
"Заплащане според постигнатите резултати" - Аааа, щи намерим кусур.
Много жалко, че всички, които добре знаят, как да се управлява България, постоянно са заети да пишат разни неща по форумите.
