Политически вицове
Правителството се безпокои за нашето благополучие. За своето благополучие отдавна няма нужда да се безпокои.
Подобни вицове
В Евро-парламента е приет закон на първо четене, според който всички национални парламенти, ще са длъжни да се регистрират и по търговският закон на съответната страна. Всеки депутат ще разполага с кочан фактури. По този начин народните избраници, ще могат законно да продават интересите на електората си.
Преговори между съюза на пенсионерите и Министерство на труда и социалните грижи.
- Кога ще ни повишите пенсиите?
- Друг път. Сега сме се събрали да говорим по сериозни теми.
След успешно проведената евро-психотерапия, този път гладния луд не си даде зелника на преялия.
От съюза на Турските стоматолози са протестирали срещу колегите си от Българският парламент за това, че двата евро-кучешки зъба на ДПС, са били ампутирани без упойка.
По случай деня на влюбените българските медии ще се срещнат със своя възлюбен Бойко Борисов на романтична вечеря, после нощта ББ ще прекара сам, защото той най-много обича себе си.