Ако му предстои да направи някаква решителна крачка, мъжът си мисли: "Какво да кажа?", а жената - "Какво да облека?"

Мадлен дьо Пюизие

Добавен преди 12 годиниВиж този цитат

Има милиони хора, които стоят будни в 4 сутринта, мислейки за някого. И има милиони хора, които спят в 4 сутринта, без да знаят, че някой мисли за тях.

Добавен преди 12 годиниВиж този цитат

Понякога няма по-мрачно място от нашите мисли, безлуният среднощен мрак на ума.

Дийн Кунц

Добавен преди 11 годиниВиж този цитат

Често се питам:
- Онази постъпка с кой акъл я направи!
И сам си отговарям:
- С тоя, твоя, с който си на път да извършиш някоя нова глупост. Колкото и да се мисли умъдрен от живота, човек си остава дете в не малка степен.

Валери Петров

Добавен преди 11 годиниВиж този цитат

Използвай миговете на тишина, за да се вслушаш, да намериш дълбокия извор оттатък безполезните мисли и задръстванията на думите. Съсредоточи се в сърцето си, представи си го лъчисто, пулсиращо в ритъма на вселената и то ще се разтвори като цвете сутрин, ще освободи всички ухания на душата. Промени гледната точка спрямо самия себе си. Ти не си само същество на усещанията, ограничено от физическата обвивка на едно тяло.

Добавен преди 12 годиниВиж този цитат

Всеки човек е създаден да обича и да бъде обичан и всеки един търси тези две неща. Когато ги намери или поне си мисли, че ги е намерил, чак тогава се чувства истински щастлив.Животът е едно постоянно търсене на щастието. Никога не се предавай, защото винаги след лошото по правило идва и доброто. Моят съвет е - следвай сърцето си и се надявай да имаш късмет и да си много щастлив като мен. Дори и да не се получи ти си длъжен пак да пробваш, защото животът е един и трябва да се бориш както се казва "със зъби и нокти" и да бъдеш упорит, и най-вече да вярваш в себе си. Вярвай и ще постигнеш всичко

Добавен преди 12 годиниВиж този цитат

ЛЮБОВ, ОМАЯНА В МИСТИКА
SMS*31*12*16.25

Състояние на усещане, копнежи и желания.
Излъчваш магнетизъм, а всичко има си последствия.
Стремежа окрилен е, безумно времето на обожание.
Прелитаща мечта си, аз в плен на плътското желание.
Години мигове преследване.
Кой ловец, кой жертва е? Една и съща роля.
Омайна мистика с надежда истинска.
Ползата – надбягвам се с разума.
Спокойствие неискано, заблудата е искрена.
Обичам мигновените реакции.
И детското запазено в тебе.
Превъзходен екземпляр си.
Демонстриращ власт и територия.
Изваяно е мъжкото ти самочувствие.
Чуй нежен призив, звучи мелодия.
Душа в музика потънала.
Песента ми, словесната прелюдия.
Кое избираш?
Воя на разгонено животно или мелодия от славея?
Възбуждам твоето харесване за кратко.
Потичат кръв и сокове.
Уж темата изчерпва се, а няма свършване.
Образ заслепен, очи затворени.
Погубваш тялото, душата ми.
ЛЮБОВ ОМАЯНА В МИСТИКА.

А там в далечината усмихва се,
тайнството на твоето привличане.




МЪЖКО ТЯЛО
SMS*07*09*13.30

Аз пиша тези редове с преплитащи се чувства.
Очакваното нещо, което може да се случи,
не ангажиращо и нежно.
С което бих желала да можеш да ме усетиш.
Навярно мога и да те подразня.
Но аз не зная твоите нужди,
а ти не изразяваш ги пред мене.
Не даваш и частичка от личния си въздух.
Аз искам да усетя твоя аромат на
МЪЖКО ТЯЛО!
Често тази картина е в мене.
Стоя прозореца отворен.
Гледам небето тъмно. Търся една звезда.
Зад мене стъпки, плавна извивка в кръста,
твоите ръце по нея.
Галиш ти гръдта ми. Прилепваш се зад мене.
Усещам как кожата настръхва и се свива.
Надигаща се топлина, която те облива.
Положена глава, косата ти на моето рамо.
Излъчване на чувство.
Енергия, с която те заливам.
Любимите трапчинки,
отдръпвам се и нежна мекота
върху твърдите ти устни.
Целувам те парещо и дълго.
Дъхът ти спира, аз съм го отнела.
Сега е моето време, това, което друг
не може да направи без моите ръце,
без чувството, което аз излъчвам.


Тръпки, усещаш как тялото се стяга.
Разкопчавам ризата ти бавно,
устните са на разходка.
Бадемовата кожа езика ми докосва.
Устата ми потръпва.
Обичам извивчиците малки
на мускулите здрави.
Надолу към онази вдлъбнатина.
Изпълване с език, лек гъдел.
ТОКОВ УДАР В СЛАБИНИТЕ.
Ръце провлечени по стегнатия таз.

Разкопчавам бавно, косъмчета нежни.
Усещам твърдина, обхващам с устни.
Едва чути думи: НАПРАВИ ГО!

Коленете на земята и твоята ръка разрошва ми косата.
ОПИТВАМ ТИ ВКУСА И АРОМАТА.
Щастийце неземно, не искам в момента
да ме обладаваш, а да се насладя на

МЪЖКОТО ТИ ТЯЛО.
АЗ ДИВОТО СЪМ В ЖЕНАТА.

Някой ще го нарекат с дума проста,
аз ще кажа: ТРЪПКА.

Добавен преди 12 годиниВиж този цитат

Тези, които са осовобдени от злонамерени мисли със сигурност намират спокойствие.

Добавен преди 12 годиниВиж този цитат

Оптимистът мисли, че живеем във възможно най-добрия свят, а песимистът знае това. - Робърт Опенхаймер

Добавен преди 12 годиниВиж този цитат

Средният човек не анализира онова, което мисли: той мисли, мисли, мисли, а половината от това е реакция на вътрешностите. - Каролин Джанис Чери

Добавен преди 12 годиниВиж този цитат